تبلیغات
منجی نیوز"Monji News" - اگر سایت های سکس فیلتر شده است به نمایشگاه دانشگاه آزاد اسلامی شیراز بیایید+تصاویر
 

خبرنامه دانشجویان ایران: پس از درج خبری در مورد قرار گرفتن عکس های بی حجاب در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد که با انکار مسئولین این دانشگاه مواجه شد و خبر و تکذیبیه آن در "خبرنامه دانشجویان ایران" نیز درج شد، این بار یکی دیگر از واحدهای دانشگاه آزاد تصاویری گرافیکی مستهجن را در ملأ عام قرار داده است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ چند روز قبل خبری در سایت های خبری انعکاس پیدا کرد که از در معرض عموم قرار دادن عکس های بی حجاب دانشجویان رشته گرافیک دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد قم خبر می داد. این مساله گرچه از سوی روابط عمومی دانشگاه آزاد قم انکار شد و برخی توضیحات در خصوص آن ارائه گردید اما در هر صورت نمی توان روند رو به گسترش بی حیایی در عرصه دانشگاهی را کتمان نمود.

اما ظاهرا بنا نیست تکرار جنین ماجراهایی در واحدهای دانشگاه آزاد در کشور، به اتمام برسد. این بار دانشگاه آزاد شیراز، محلی شد برای نمایشگاهی که در نوع خود کم نظیر است.

Persianv.com At site


وبلاگ حزب الله شیراز نوشت: قضیه از این قرار است که جمعی از دانشجویان هنر دانشکده معماری دانشگاه آزاد شیراز طی اقدامی عجیب، نمایشگاهی را برپا کرده و تصاویری از دختران بدحجاب و مستهجن را که خود نقاشی کرده بودند در معرض عموم قرار دادند.

Persianv.com At site


جالب این جاست که زمانی که معاون فرهنگی دانشکده به چنین نمایشگاهی اعتراض می کند، از سوی برخی دانشجویان تحقیر می شود و مورد تمسخر واقع می شود! استاد مربوطه نیز در جواب از این می گوید که بنا بر این درس دانشجویان باید بتوانند آناتومی هر عضو از بدن را بکشند و هیچ ایرادی ندارد که حتی قسمت های ... نیز کشیده شود.

گفتنی است رئیس دانشکده چند روز قبل از این ماجرا گفته بود که اگر چنین نمایشگاهی برگزار شود، محاسنم را خواهم تراشید!

Persianv.com At site


اعتراضات دانشجویی در مخالفت با چنین نمایشگاهی در حال شدت گرفتن است.پیشاپیش از مردم متدین شیراز از انتشار تصاویر زیر پوزش می طلبیم.

Persianv.com At site


در پی درج گزارشی از بدحجابی تاسف‌بار دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز روابط عمومی این دانشگاه مسئولیت این مسائل را بر عهده صادركنندگان مجوز اعلام كرد.

 

در توضیحات روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز به خبرگزاری فارس آمده است: این دانشگاه درخواستی در مورد برگزاری نمایشگاه نقاشی دانشجویان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نداشته است.

این روابط عمومی همچنین اعلام كرده است كه، توسط شورای فرهنگی دانشگاه كه مرجع صدور این گونه مجوزها است در مورد برگزاری این نمایشگاه مجوزی صادر نشده است.

در بخش دیگری از این جوابیه آمده است: مسئولیت برگزاری این نمایشگاه و مسائل پیرامونی آن برعهده صادركنندگان مجوز و برگزاركنندگان آن است.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با تكذیب اظهارات مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس كه در مقام قضاوت نشسته و دانشگاه را محكوم به خطاكاری كرده، اعلام كرده است: مجوز این نمایشگاه را اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس صادر كرده و این نمایشگاه در فضایی زیر پوشش آن اداره برگزار شده و تاكنون نیز این دانشگاه نمایشگاهی در مورد نقاشی در هیچ نگارخانه‌ای برگزار نكرده است.