تبلیغات
منجی نیوز"Monji News" - تجاوز و کتک کاری و فرار در کنسرت ابی و منصور و جمشید...!+تصاویر و فیلم

تجاوز و کتک کاری و فرار در کنسرت ابی و منصور و جمشید...!+تصاویر و فیلم

http://zohur.net/upload/2013/03/9wzsc8odol2v3pda8xq.jpg

بقیه تصاویر و فیلم در ادامه مطلب...

درحالیکه بارها ازسوی رسانه های داخلی و دلسوز مردم برای عدم حضور و عواقب حضور احتمالی هموطنانمان در برنامه های مختلف شبکه های ماهواره ای و خواننده های مشهور به لس آنجلسی هشدار داده شده اما هر از چند گاهی با شنیدن برخی اخبار تاسف برانگیز شاهد بی حرمتی به هموطنانمان بویژه زنان و دختران حاضر دراین برنامه های ضد فرهنگی هستیم.

به گزارش زلال نیوز ، پس از ماجرای تجاوز به دختران و زنانی که قصد همکاری با شبکه های ماهواره ای را دارند و افشای پشت پرده روابط پنهانی مدیران مجموعه ها با این افراد که پیش از این نیز در البرز منتشرشده حرمت دختران ایرانی شرکت کننده در برخی کنسرت های اجرا شده ازسوی خوانندگان لس آنجلسی در امارات و برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس که با بی توجهی برگزار کنندگان و عدم عذرخواهی آنان تاکنون مواجه بوده اینبار شاهد تجاوز به زنان ایرانی شرکت کننده در کنسرت اربیل هستیم .

این کنسرت که روز روز سه شنبه برگزار شده قرار بود با اجرای سه خواننده لس آنجلسی یعنی جمشید ، منصور و ابی همراه باشد که بدلیل عدم توجه برگزار کنندگان به مسایل امنیتی و همچنین پوشش نامناسب  نیمه عریان برخی زنان شرکت کننده اخبار تاسف باری از این برنامه ضدفرهنگی را منعکس کرد.

فیلم کنسرتماجرا ازآنجا شروع میشود که باتبلیغ گسترده برخی شبکه های ماهواره ای مبنی بر برگزاری کنسرت این سه خواننده در اربیل جمعی از هموطنانمان به منطقه کردنشین اربیل سفر میکنند.

اما 6فروردین (روز برگزاری کنسرت) علیرغم برخی مشکلات در پیش زمینه های برگزاری کنسرت و اسکان سفرکنندگان به اربیل عده ای از جوانان موفق به حضور در محل برگزاری مراسم میشونداما شرکت کنندگان شاهد برگزاری این کنسرت در یک سوله نامناسب بوده که موجب میشود حضار بصورت سرپا و بافشردگی ناشی از اذهام جمعیت روبرو شده و آزارهای اخلاقی ازهمین نقطه آغاز شود.

هنگام اجرای منصور جوانی ازاهالی اربیل روی جایگاه رفته و با سیلی به گوش او زده و باوی و عوامل جایگاه درگیر میشود که این درگیری به ضد و خورد شرکت کنندگان و شهروندان اربیلی ختم میشود .

ازدحام و درگیری آنجایی به اوج خود میرسد که صدای شلیک گلوله از 2 نقطه سالن شنیده شده و همین امر موجب ترس مردم و تلاش برای خروج از سالن میشود که بدلیل عدم پیش بینی مناسب برای خروج از سالن بسیاری از مردم د چار مشکل میشوند.
برخی از حاضرین نیز با حمله به صحنه اجرا، سازهای موسیقی را شکسته و آنها را به میان حاضران پرتاب مینمایند.
 

فضای نامناسب و حاکم شدن ترس ناشی از حمله جوانان اربیلی موجب میشود تا ابی از حضور در صحنه خودداری و سالن برگزاری را ترک نماید دراین حین برخی از جوانان اربیلی به سوی زنانی که پوشش نامناسب داشته حمله ور شده و بادرگیری بین آنان درمقابل چشم حاضرین به تعدادی از آنان تجاوز میشود.

دراین حین که برخی از مردان سعی داشتند زنان وخانواده خود را ازسالن خارج نمایند تعدادی اززنان که درجلوی جایگاه بودند برای فرار ازتعرض اربیلی ها به سمت جمیعت فرار مینمایند.امادستان تعرض گر موجب میشود تا علیرغم عدم موفقیت جوانان اربیلی در تعرض به این زنان لباسهای آنان پاره شده و این عده بصورت عریان و لباسهای پاره از سالن خارج شوند.
این درگیری پس از حضور پلیس کردستان عراق و استفاده از شوکر و برخی تجهیزات پلیسی برای فراری دادن متعرضین به پایان میرسد.
http://toofun.ir/wp-content/uploads/2013/03/5ca42b19-6fc0-4213-bbd5-2d911ac09ba2.jpg

علیرغم تلاش برخی شبکه های ماهواره ای برای آرام جلوه دادن این برنامه شبکه من و تو که سردمدار این گونه حرکتها میباشد نیز نتوانست منکر این بی حرمتی شده و با نشان دادن هجوم مردم برای خروج از سالن و تصاویری از محل برگزاری کنسرت سعی در توجیه این حرکت میشود.

خبرنگار این شبکه درگفتگو با یک جوان حاضر در برنامه که موفق شده بود از سالن خارج شود با قطع اعتراض این جوان تلاش میکند خوانندگان لس آنجلسی را تطهیر کرده و آنان را محبوب مردم معرفی نماید.

http://toofun.ir/wp-content/uploads/2013/03/a098f64a-bf66-4f1a-90c2-a44dddd755f3.jpg

این خبرنگار بدون کمترین اشاره به تعرض های صورت گرفته فقط به عدم مناسب بودن توزیع بلیط ,محل برگزاری مراسم و درگیری ایجاد شده اشاره کرده و خطاب به ابی این مراسم را در خارج از شان ایرانی ها معرفی مینماید.

متاسفانه برخی از نمایندگان مجلس اقلیم کردستان نیز دراین مراسم حاضر و شاهد این صحنه ها بودند.


منبع : البرز نیوز

محمد
-
خاك بر سر این جماعتی كه خودشان را به سراب هوای نفس میفروشه و به این شكل خودشان را به ذلت میكشونه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.